Svētdiena, 03 Decembris 2017 13:26

"Ogre/Miandum" dala punktus ar Rīgas "Celtnieku"

2. decembra vakarā viena Latvijas vīriešu čempionāta "Synottip" Virslīgas handbolā spēle notika Ogrē, kur "Ogre/Miandum" uzņēma Rīgas "Celtnieku". Cīņa noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu (32:32), rezultatīvākie starp ogrēniešiem bija brāļi Laganovski - Arvim deviņi vārtu guvumi, bet Artim - septiņi.

Ogres stadiona hallē tikās tabulas trešajā un ceturtajā vietā esošās komandas - "Celtnieks Rīga" viesojās pie "Ogres/Miandum". Spēles rezultāts auga līdzīgi, vairāk nekā vienu vārtu starpība kādai no komandām bija tikai retumis. Vienu tādu brīdi, kad Artūrs Lazdiņš panāca plus trīs viesiem (11:8), ogrēnieši nekavējoties pārtrauca ar pieprasītu pauzi. Pēc tās sekoja mājinieku izrāviens 5:0 un tika panākts jau divu vārtu pārsvars Ogres komandai (13:11). Sekoja prettrieciens, ko pārtrauca puslaika beigas, un lielajā pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 14:13 par labu Ogrei.

Līdzīgi kā pirmajā, arī otrajā puslaikā rezultāts auga līdzīgi, uz brīdi divu vārtu pārsvars bija gan vienai, gan otrai komandai, taču to nosargāt nevienai tā arī neizdevās. Sākoties pēdējai spēles minūtei, tablo vēstīja 31:31, bet Andris Pozņaks ar vārtu guvumu 48 sekundes pirms beigām izvirzīja vadībā mājiniekus. "Celtnieks Rīga" pieprasīja pārtraukumu, un pēc tā Aivars Čikuts 29 sekundes pirms finālsvilpes atjaunoja neizšķirtu. Ogrēnieši vēl pieprasīja pārtraukumu, tomēr tas nelīdzēja, un spēle beidzās bez uzvarētāja noskaidrošanas - 32:32.

"Ogres/Miandum" labā deviņi vārti Arvim Laganovskim, bet septiņi - Artim Laganovskim. Rīdzinieku rindās astoņi vārti Artūram Lazdiņam, bet septiņi Riharda Lejas kontā. Šis abām komandām bija pirmais neizšķirts šosezon.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑