Trešdiena, 31 Oktobris 2018 10:06

Jaunie basketbolisti cīnās par "Balto kausu"

Skolēnu brīvlaikā notika Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīra "Baltais kauss" pirmā posma sacensības vecuma grupas U10 un U11 komandām,  kurās bez basketbola spēles bija jāveic arī divas veiklības un meistarības stafetes. Ar septiņām uzvarām, kas gūtas desmit spēlēs, cīņu par "Balto kausu" sākušas Ogres Basketbola skolas piecas komandas.

Treneris Artūrs Bērziņš informēja, ka Ogres Basketbola skola ir pārstāvēta ar piecām komandām - divām meiteņu un trim zēnu. Zēnu komandas, kuru treneri ir Nauris Bajārs un Artūrs Bērziņš, spēlēja Ogrē un uzvarēja četros no sešiem mačiem. Mazie basketbolisti turpina cītīgi trenēties, lai atkal tiktos turnīrā, kurš notiks ziemas brīvlaikā. Edgara Ikstena vadītās meiteņu komandas spēlēja Rīgā. 2008. gadā dzimušās meitenes aizvadīja divas spēles pret spēcīgajām Alfrēda Kraukļa VEF Basketbola skolas un TTP komandām. Tika izcīnīta uzvara mačā pret VEF (38:26) un piedzīvots zaudējums pret TTP (38:50). 2009. gadā dzimušo un jaunāku meiteņu vecuma grupā Ogres Basketbola skola izcīnīja divas uzvaras – ar rezultātu 35:25 tika pārspēta "BS Jugla" un ar 64:12 tika uzvarēta "Rīgas 3.BJSS" otrā komanda. Jaunākajā vecuma grupā pusei Ogres komandas meiteņu šīs bija pirmās oficiālās spēles basketbolā.

Treneris Edgara Ikstens uzsver: "Dalība "Baltajā kausā" bija ļoti vērtīga, īpaši jaunākajā grupā, kur meitenēm bija iespēja piedzīvot spēļu satraukumu, kā arī mācīties sacensību režīmā. Man kā trenerim tas arī bija ļoti vērtīgi, jo bija iespēja salīdzināt spēlētāju sagatavotības līmeni šajā vecuma grupā un saprast, kuras tehniskās lietas ir jāpilnveido."  

Informāciju sagatavoja Ogres Basketbola skola

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑