Piektdiena, 25 Maijs 2018 19:10

Krasta laukumā notiks spēle starp BK "Ogre" un OFK "Spektras"

Kā jau iepriekš informējām, basketbola klubs "Ogre" 23. maijā Jūrmalā noslēdza savu 2017./2018. gada sezonu, izcīnot augsto 4. vietu "Olybet" Latvijas Basketbola līgā. Taču visiem, kuri vēlās vēl šajā šopavasar satikt Ogres basketbolistus un pateikt viņiem paldies par skaisto un aizraujošo basketbolu vai arī iegūt kādu sen kārotu autogrāfu, vēl būs tāda iespēja - sestdien, 25.maijā, Krasta ielas multifunkcionālajā laukumā.

25. maijā Krasta ielas laukumā norisināsies viens no pieciem "Ghetto Basket Ventspils Challenger" kvalifikācijas turnīriem, kurā Pro grupas uzvarētājs saņems ceļazīmi uz "Ghetto Basket Ventspils Challenger". Turnīrs tiks atklāts pulksten 12.00 ar paraugspēli starp Basketbola klubu "Ogre" un Ogres Fanu klubu "Spektras". Nāc atbalstīt savus mīļākos basketbola spēlētājus, un noskaidro vai BK "Ogre" uzticīgie atbalstītāji būs tikpat labi un atraktīvi laukumā kā tribīnēs? Lai spēle būtu interesantāka, OFK "Spektras" ir izaicinājis BK "Ogre" spēlētājus ar uzdevumu – kura komanda iemetīs vairāk metienus ar atsitienu pret vairogu no distances.

Un, protams, piesakiet savas komandas (no pulksten 11.00 līdz plkst. 12.00) "Ghetto Basket" turnīram, piedalieties un uzvariet!

Visas dienas garumā aizraujošas un sīvas cīņas, kā arī dažādi izklaides pasākumi!

Tiekamies "Ghetto Basket" Ogrē!

Izmantotie resursi: BK "Ogre"

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑