Ceturtdiena, 10 Maijs 2018 15:19

"Ogre" savā laukumā - par pirmo uzvaru pusfinālā

Šovakar Ogres 1. vidusskolas sporta hallē tiks aizvadīta ''Olybet'' Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas starp BK ''Ogre'' un BK ''Ventspili'' otrā spēle. Cīņas sākums paredzēts pulksten 19.00.

Regulārajā turnīrā labāko rezultātu ar 26 uzvarām un tikai trim zaudējumiem sasniedza Roberta Štelmahera trenētā BK "Ventspils", nodrošinot mājas spēļu priekšrocības visa izslēgšanas turnīra gaitā. Tas nozīmēja arī to, ka ''Ventspils'' izlaida ceturtdaļfināla kārtu un gaidīja savu pretinieci pusfinālā. Artūra Visocka-Rubeņa trenētā BK "Ogre" avantūrās ar "Valku/Valgu" neielaidās, droši nokārtojot uzvaru ceturtdaļfināla sērijā ar minimālo spēļu skaitu - 3:0.

Pusfināla sērijas pirmajā spēlē lielas intrigas nebija, un ''Ventspils'' savā laukumā kontrolēja spēles gaitu visas 40 minūtes, galarezultātā uzvarot pārliecinoši - 98:77. Vismaz desmit punktus ''Ventspils'' sastāvā guva seši basketbolisti, bet rezultatīvākais ar 18 punktiem bija centra pozīcijas spēlētājs Ronalds Zaķis. 17 punktus un sešas rezultatīvas piespēles pievienoja Aigars Šķēle. ''Ogres'' sastāvā labākais ar 12 punktiem un septiņām izcīnītām bumbām zem groziem bija Jānis Pozņaks.

Ogres 1. vidusskolas sporta zālē spēle sāksies pulksten 19:00. Jāatgādina, ka sērija ritēs līdz kādas komandas trim uzvarām.

Otrā pusfināla sērijā savā starpā tiekas regulārā turnīra otrās vietas ieguvēja "Rīgas VEF" un Baltijas Basketbola līgas (BBL) sudraba medaļu ieguvēja ''Jūrmala''. Šajā sērijā vakar pirmajā spēlē pārliecinošu uzvaru guva Rīgas komandas basketbolisti.

Aicinām līdzjutējus atbalstīt Ogres komandu klātienē, jo arī jūsu skaļais atbalsts ir mūsu basketbolistu panākumu atslēga. Tiekamies Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, lai kopā dotos pretī pirmajai uzvarai Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijā! Ieejas maksa - 3.00 EUR, skolēniem, studentiem un invalīdiem (uzrādot apliecību) - 1.00 EUR. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam (ieskaitot) un pensionāriem (uzrādot apliecību) ieeja bez maksas.

Nāc un atbalsti Ogres komandu cīņā pret "Ventspili"!

Spēli būs iespējams vērot arī "Lattelecom" televīzijas kanālā "Best4Sport".