Trešdiena, 02 Maijs 2018 12:29

"Ogrei" lieliska iespēja savā laukumā pabeigt ceturtdaļfināla sēriju

Šovakar pulksten 19.30 Ogres 1. vidusskolas sporta hallē sāksies "OlyBet Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijas trešā spēle starp vietējo BK "Ogre" un BK "Valka/Valga". Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts šobrīd ir 2:0 ogrēniešu labā.

Šajā ceturtdaļfināla sērijā abi jau notikušie mači bija visai līdzīgi - ogrēnieši spēles pirmajā daļā ieguva nopietnu pārsvaru, taču pēc lielā pārtraukuma Latvijas un Igaunijas kopprojektā radītā komanda spēja atgūties un kaut uz brīdi sagādāt intrigu. Tiesa, otrajā mačā Valgā mājinieki neļāva Ogres komandai ne brīdi iegūt tik milzīgu pārsvaru (lielākais pārsvars +16), kāds tai bija pirmajā mačā (+30).

Otrajā spēlē valcēniešiem atspēlēties izdevās pat par spīti sava līdera izkrišanai - Edgars Lasenbergs jau pirmajā puslaikā guva savainojumu un uz otro zālē ieradās pārģērbies ielas drēbēs. Par Lasenberga dalību šī vakara spēlē publiski skaidrības vēl nav. Pirmajā mačā Ogrē aizsargs guva 25 punktus un bija rezultatīvākais savā komandā.

Abos mačos Ogres vienība guva vairāk nekā 90 punktus, tie abi bija ievērojami rezultatīvāki, nekā komandu savstarpējās cīņas regulārajā turnīrā (65:61, 78:63).

Lielas grūtības valcēniešiem sagādājusi "Ogres" centra Jāņa Pozņaka apturēšana, īpaši pirmajā spēlē, kad pieredzējušais basketbolists sameta 28 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un izprovocēja sešas piezīmes. Mačā Valkā savu labāko spēli sezonā aizvadīja ogrēniešu uzbrucējs Kristaps Dārgais, kurš realizēja pirmos divus trīspunktniekus LBL sezonā, kopumā gūstot 14 punktus, kā arī izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas.

Valkai bez jau minētā Lasenberga, kurš pirmajā mačā guva 25 punktus, jāizceļ Māris Ziediņš, kuram otrajā spēlē "double-double", bet vidēji 13 punkti un 7,0 bumbas pie groziem. Igauņu aizsargs Egerts Hallers spēlē Valkā trāpīja četrus no pieciem trīspunktniekiem.

Aicinām līdzjutējus atbalstīt mūsu pilsētas komandu klātienē, jo arī jūsu skaļais atbalsts ir mūsu basketbolistu panākumu atslēga. Tiekamies Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, lai kopā dotos pretī trešajai uzvarai Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas spēlēs! Ieejas maksa - 3.00 EUR, skolēniem, studentiem un invalīdiem (uzrādot apliecību) - 1.00 EUR. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam (ieskaitot) un pensionāriem (uzrādot apliecību) ieeja bez maksas.

Nāc un atbalsti Ogres komandu cīņā pret "Valku/Valgu"!

Spēli būs iespējams vērot "Lattelecom" televīzijas kanālā "Best4Sport".