Sestdiena, 10 Marts 2018 09:37

"Ogre" uzņems vēl nepārspēto "Jūrmalu"

Šodien pulksten 17.00 Ogres 1. vidusskolas sporta hallē notiks Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēle, kurā BK "Ogre" centīsies gūtu savu 15. uzvaru regulārajā turnīrā, spēkojoties ar BK "Jūrmala" - vienīgo komandu, kuru mūsējiem šosezon vēl nav izdevies pārspēt.

Pulksten 17.00 BK "Ogre" - BK "Jūrmala"

Trešo reizi LBL regulārajā turnīrā savstarpējo cīņu aizvadīs "Ogres" un "Jūrmalas" basketbolisti. Ogrēnieši centīsies revanšēties par diviem iepriekšējās spēlēs ar jūrmalniekiem piedzīvotajiem zaudējumiem. Pēc izstāšanas no BBL turnīra viss Artūra Visocka-Rubeņa komandas fokuss pārgājis uz Latvijas čempionāta spēlēm. Spēles pret lietuviešiem apliecināja "Ogres" problēmas cīņā par atlēkušajām bumbām pret gariem centra spēlētājiem, kas rada papildus draudus no "Jūrmalas" jaunākā papildinājuma Andreja Šeļakova.

Mārtiņa Gulbja vadītā "Jūrmala" 19 spēlēs tikusi pie 14 uzvarām un piecreiz piedzīvojusi zaudējumus, ieņemot trešo pozīciju. Ogrēnieši tikmēr piedzīvojuši par divām neveiksmēm vairāk un atrodas ceturtajā vietā. "Jūrmalai" šajā sezonā vēl ir pietiekami labas iespējas pacīnīties par Top-2 pozīciju LBL turnīra tabulas noslēguma tabulā, jo priekšā esošajām komandām jāaizvada vairākas savstarpējās spēles. Par pagājušā mēneša labāko LBL spēlētāju nosaukts jūrmalnieks Haralds Kārlis.

Sezonas abās iepriekšējās tikšanās reizēs pārāki bija "Jūrmalas" basketbolisti. Izbraukuma mačā kūrortpilsētas komanda izrāva panākumu ar 86:83, savukārt savās mājas spēlē Daugavas Sporta namā Mārtiņa Gulbja padotie guva panākumu ar 85:82, tādējādi abās cīņās pārsvaru gūstot par viena tālmetiena tiesu.

Aicinām līdzjutējus atbalstīt mūsu pilsētas komandu klātienē, jo arī jūsu skaļais atbalsts ir mūsu basketbolistu panākumu atslēga. Tiekamies Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, lai kopā dotos pretī 15. uzvarai Latvijas Basketbola līgā! Ieejas maksa - 3.00 EUR, skolēniem, studentiem un invalīdiem (uzrādot apliecību) - 1.00 EUR. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam (ieskaitot) un pensionāriem (uzrādot apliecību) ieeja bez maksas.

Nāc un atbalsti Ogres komandu cīņā pret "Jūrmalu"!

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑