Svētdiena, 04 Marts 2018 10:21

"Ogre" savā laukumā sakauj valmieriešus

3. martā BK "Ogre" guva jau 14. uzvaru Latvijas Basketbola līgā, savā laukumā ar 97:75 sakaujot "Valmieru/ORDO". Ogrēniešu rindās ar 20 punktiem rezultatīvākais bija Mārcis Vītols.

Starta piecinieki

BK "Ogre": Sirsniņš, Vītols, J.Antrops, Dārgais, Pozņaks.

"Valmiera/ORDO": Elksnis, Hāzners, Vīksne, Miška, Iļjins.

Mača rezultātu ar trīs punktu metienu atklāja valmierietis Dāvids Vīksne, bet pretējā grozā nekavējoties ar tādu pašu darbību atbildēja ogrēnietis Jānis Antrops. Vadību valmierieši atguva un noturēja līdz pirmās ceturtdaļas sestajai minūtei, bet jau šīs pašās ceturtdaļas izskaņā pārsvars piederēja mājinieku vienībai. Ceturkšņa noslēgumā ar precīziem metieniem izcēlās Guntis Sīpoliņš un Lauris Mizis, panākot rezultātu 21:15. Pēc nepilnām trim nospēlētām minūtēm otrajā ceturksnī mājinieku pārsvaru līdz 11 punktiem palielināja Mizis. Abas komandas mača turpinājumā spēlēja rezultatīvi, mājinieku lielākajam pārsvaram sasniedzot 17 punktus. Valmieriešu precīzie metieni mājiniekiem īpaši palielināt starpību neļāva, tādējādi pēc nospēlētām 20 minūtēm rezultāts bija 48:35.

Otrā puslaika ievadā valmierieša Eduarda Hāznera trejacis samazināja rezultāta starpību līdz 11 punktiem, bet turpmāk sekoja uguņošana ogrēnieša Mārča Vītola izpildījumā. "Ogres" snaiperis trīs uzbrukumos pēc kārtas realizēja tālmetienus, kas mājiniekiem ļāva strauji panākt rezultātu 60:40. Arī trešās ceturtdaļas turpinājumā Vītols realizēja metienu aiz trejaču līnijas, palīdzot noturēt iekrāto pārsvaru. Pirms noslēdzošās mača daļas - 75:55 par labu Artūra Visocka-Rubeņa trenētajai komandai. Mača pēdējo periodu ar diviem precīziem metieniem pēc kārtas sāka Eduards Hāzners, bet tas nebija pietiekami, lai lauztu spēles gaitu. "Ogre" ātri atņēma atpakaļ 20 punktu vadību, droši soļojot pretī panākumam. Spēles izskaņā "Ogrei" izdevās sasniegt pat 24 punktu pārsvaru, bet mača noslēgumā rezultāts uz tablo liecināja par ogrēniešu uzvaru ar 97:75.

Uzvarētāju rindās no tālās distances sešus no septiņiem metieniem realizēja Mārcis Vītols, kopumā izceļoties ar 20 punktiem, savukārt groza apakšā ar 18 punktiem atzīmējas Guntis Sīpoliņš. Valmieriešu rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Eduards Hāzners.