Sestdiena, 03 Marts 2018 13:35

"Ogre" cīņā par 14. uzvaru uzņems "Valmieru/ORDO"

Šodien pulksten 17.00 Ogres 1. vidusskolas sporta hallē notiks Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēle, kurā BK "Ogre" centīsies gūtu savu 14. uzvaru regulārajā turnīrā, spēkojoties ar komandu "Valmiera/ORDO".

17.00 "Ogre" - "Valmiera/Ordo"

Lai tiktu pie liela panākuma, vispirms jāpiedzīvo zaudējuma rūgtums. To apliecināja Artūra Visocka-Rubeņa trenētie ogrēnieši, kuri pēc negaidīta klupiena cīņā ar "Jēkabpili" spēja sagādāt pirmo zaudējumu šosezon LBL turnīra līdervienībai "Ventspilij". Ar 13 uzvarām 20 aizvadītās cīņās ogrēnieši ieņem ceturto pozīciju turnīra tabulā. Pirms februāra pāreju gala termiņa ar skaļiem papildinājumiem "Ogre" neizcēlās, piesaistot sastāvam divus spēlētājus no fārmkluba - 16 gadus vecos Ogres Basketbola skolas audzēkņus Miku Muižnieku un Mārci Šteinbergu.

Par spīti labai komandas spēlei, aizvadītā mēneša laikā Kristapa Valtera trenētās komandas "Valmiera/ORDO" spēlētājiem neizdodas novest mačus līdz uzvarošai galotnei. Vairākkārt spēles izskaņā izlaists būtisks pārsvars, kas licis iekrāt jau 12 zaudējumus pēc kārtas, kas šodien draud pārvērsties par velna duci. Objektīvi cerības uz izslēgšanas spēlēm vidzemniekiem paslīdējušas garām, tādēļ atlikušajos sešos sezonas mačos atliek iespēlēt jaunos basketbolistus. Komandas sastāvam uz atlikušajām sezonas cīņām pievienojies Rīdzenes sporta skolas saspēles vadītājs Toms Skuja.

Kopumā ar spēlēm Latvijas un Baltijas līgu turnīros abas komandas tikušās jau piecas reizes. Vienā no šīm spēlēm ogrēnieši apdedzinājās, nenovērtējot pretinieku un piedzīvojot negaidītu zaudējumu. Tādēļ vēl viena vaļība no mājinieku komandas nav gaidāma un "Ogre" būs izteiktā favorītstatusā, ar iespēju pagarināt valmieriešu zaudējumu sēriju līdz 13 neveiksmēm pēc kārtas.

Aicinām līdzjutējus atbalstīt mūsu pilsētas komandu klātienē, jo arī jūsu skaļais atbalsts ir mūsu basketbolistu panākumu atslēga. Tiekamies Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, lai kopā dotos pretī 14. uzvarai Latvijas Basketbola līgā! Ieejas maksa - 3.00 EUR, skolēniem, studentiem un invalīdiem (uzrādot apliecību) - 1.00 EUR. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam (ieskaitot) un pensionāriem (uzrādot apliecību) ieeja bez maksas.

Nāc un atbalsti Ogres komandu cīņā pret "Valmieru/ORDO"!

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑