Piektdiena, 23 Februāris 2018 15:11

Startējis Lielvārdes novada 5. čempionāts basketbolā

Šajā sezonā Lielvārdes novada čempionātā basketbolā piedalās sešas komandas. 18. februārī Lielvārdes pamatskolas sporta zālē notika pirmās kārtas spēles, kurās uzvaru izcīnīja "Avotu Reprezent", "Elvi/Lielvārde" un "4 20".

Šogad pirms katras spēles spēlētāji piedalās stafetē, kurā jāiemet metiens no groza apakšas, pustālais metiens, soda metiens un divi trīspunktu metieni. Stafetes rezultāts ir laiks, kad tiek trāpīti visi iepriekš minētie metieni. Pirmajā posmā veiksmīgākie stafetē izrādījās "Avotu Reprezent" spēlētāji, kuri visus metienus realizēja 32 sekundēs, otrā vieta komandai - "Visa Veida Kustība" (VVK), bet trešā – gados jaunākajiem čempionāta dalībniekiem – komandas "4 20" basketbolistiem.

Pirmās kārtas rezultāti:

"Rembate" - "Avotu Reprezent" 59:87

"Elvi/Lielvārde" - "VVK" 83:62

"LNSKF" - "4 20" 60:77

Čempionātu ar pirmo rezultatīvo metienu atklāja "Avotu Reprezent" spēlētājs Edgars Sīpoliņš, kurš par šo trāpījumu saņēma arī pārsteiguma balvu. Edgars Sīpoliņš ar iemestiem 43 punktiem kļuvis arī par pirmās kārtas rezultatīvāko spēlētāju, otrs rezultatīvākais spēlētājs ar 32 punktiem ir komandas "Rembate" pārstāvis Dainis Eižvertiņš, savukārt  "Avotu Reprezent" basketbolists Juris Arājs un "Elvi/Lielvārde" spēlētājs Lauris Krūmiņš iemetuši katrs pa 25 punktiem.

Pārtraukumos starp spēlēm arī skatītājiem ir iespēja izmēģināt roku dažādos metienos, iegūstot balvā picērijas "Bacca" dāvanu kartes un saldumus.

Nākamais posms paredzēts 4. martā.

Paldies atbalstītājiem - picērijai "Bacca" par balvām skatītājiem!

Paldies līdzjutējiem par līdzi jušanu savām komandām!

Informāciju sagatavoja Ainars Puķītis, Lielvārdes novada sporta centra direktors 

Pievienot komentāru

↑ uz augšu ↑