Trešdiena, 20 Decembris 2017 15:31

"Ogre" vēlreiz sagrauj Atiravas "Barsy"

Vakar, 19. decembrī, Baltijas Basketbola līgas (BBL) otrā apļa pirmajā spēlē BK "Ogre" savā laukumā bez jebkādām problēmām ar 90:60 sagrāva Atiravas "Barsy" no Kazahstānas. Pieci Ogres komandas spēlētāji guva desmit un vairāk punktu - Roberts Niedra, Jānis Pozņaks, Rinalds Sirsniņš, Rihards Zēbergs un  Mārcis Vītols.

Maču ogrēnieši iesāka ar Jāņa Pozņaka un Riharda Zēberga precīziem raidījumiem, iegūstot vadību ar rezultātu 5:0. Drīz vien Kazahstānas kluba amerikāņu leģionāri Dekvans Kuks un Džons Veslijs Teilors panāca līdzsvaru (5:5), tomēr Rihards Zēbergs un Mārcis Vītols ar precīziem tālmetieniem atguva vadību ogrēniešiem - 11:5. Ceturtdaļas pēdējā sekundē ar ļoti sarežģītu trejaci viesus līdz četru punktu atstatumam pietuvināja Teilors - 17:21.

"Barsy" arī otrajā ceturtdaļā kādu laiku spēja turēties ogrēniešiem līdzās, tomēr tad mājinieki veica 11:2 izrāvienu, iegūstot 12 punktu handikapu - 35:23. Šī ofensīva praktiski sagrāva Kazahstānas kluba pretestību, "Ogrei" aiztraucoties 17 punktu attālumā - 42:25.

Diezgan rotaļīgā un nepiespiestā otrajā puslaikā ogrēnieši no pretiniekiem turpināja atrauties arvien tālāk, pēdējā ceturksnī vadībai pārsniedzot jau 30 punktu barjeru (77:45). Pirmajā aplī gūto uzvaru ar 45 punktu pārsvaru (96:51) neizdevās atkārtot, mājiniekiem samierinoties ar "vien" +30 (90:60).

Uzvarētājiem 18 punktus guva Mārcis Vītols, kamēr ar 17 punktiem piebalsoja Rihards Zēbergs. Viesu labā ar 27 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās amerikānis Džons Veslijs Teilors.

BK "Ogre" - "Barsy" 90:60 (21:17, 21:8, 18:14, 30:21)

BK "Ogre": Vītols 18 (6rp), Zēbergs 17 (5rp), Sirsniņš 12 (5rp), Pozņaks 12 (6ab), Niedra 10, G.Antrops 8, Sīpoliņš 6, Mizis 4 (4pārķ.b), J.Antrops 3 (5ab), Dārgais.