Trešdiena, 29 Novembris 2017 10:46

"Ogre" - pēc vēl vienas uzvaras pār liepājniekiem

Šovakar, pulksten 19.30, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē notiks "Olybet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēle, kurā BK "Ogre" basketbolisti mērosies spēkiem ar komandu "Betsafe/Liepāja". Ogrēniešiem tas būs šosezon otrais mačs ar šiem pretiniekiem, spēlē, kas notika Liepājā, Ogres komanda bija pārliecinoši pārāka ar 99:76.

Sezonas gaitā liepājnieku sastāvs jau paspējis krietni mainīties, galvenokārt tas attiecas uz tā dēvētajiem leģionāriem. Kopš 18. oktobra, kad abas komandas aizvadīja pirmo sasvstarpējo spēli, "Betsafe/Liepāja" ir atbrīvojusies no trim viesspēlētājiem, viņu vietā piesaistot vienu jaunu.

BK "Ogre" pēc piecām startā izcīnītajām uzvarām pēdējos četros mačos cīnījusies ar mainīgām sekmēm. Zaudējums "Jūrmalai" (83:86), uzvara pār "Latvijas Universitāti" (95:64), zaudējums Valmierā (81:85) un smagā cīņā burtiski izrauts panākums pār "Valku/Valgu" (65:61). Pēdējos mačos efektivitāti zaudējis pirmā mēneša varonis Jānis Pozņaks, kurš tomēr saglabā komandas rezultatīvākā spēlētāja godu (vidēji 13,6 punkti un 4,9 atlēkušās bumbas spēlē). Statistikā izceļas arī Mārcis Vītols (12,7 punkti un 5,8 rezultatīvās piespēles), kā arī Guntis Sīpoliņš (10,8 punkti).

Liepājnieki novembrī izcīnījuši divas uzvaras (Valkā ar 80:77 un pār "Latvijas Universitāti" ar 77:65), bet sestdien zaudēja "Jūrmalai" (67:84). Tomam Leimanim vidēji spēlē 13,3 punkti, Kailam Bendžaminam - 10,9 punkti un 9,8 atlēkušās bumbas, Robertam Krastiņam - 10,6 punkti. Liepājas komandai turpmāk būs jāiztiek bez Kārļa Apsīša (trijās spēlēs vidēji 11 punkti), kurš devies uz Kēdaiņu komandu "Nevežis".

Aicinām līdzjutējus atbalstīt savas pilsētas komandu klātienē, jo arī jūsu skaļais atbalsts ir mūsu basketbolistu panākumu atslēga. Tiekamies Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, lai kopā dotos pretī astotajam panākumam sezonā! Ieejas maksa - 3.00 EUR, skolēniem, studentiem un invalīdiem (uzrādot apliecību) - 1.00 EUR. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam (ieskaitot) un pensionāriem (uzrādot apliecību) ieeja bez maksas.

Nāc un atbalsti Ogres komandu cīņā pret "Betsafe/Liepāja"!

Izmantotie resursi: www.basket.lv

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑