Sestdiena, 25 Novembris 2017 09:10

BK "Ogre" uzņems "Valku/Valgu"

Šodien, 25. novembrī, basketbola klubs "Ogre" aizvadīs savu šīs sezonas devīto "Olybet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēli, mājās uzņemot komandu BK "Valka/Valga". Mača sākums pulksten 17.00.

BK "Valka/Valga" allaž bijusi ciets rieksts ogrēniešiem, un to apliecina arī savstarpējo spēļu bilance, kas šobrīd ir 3:1 par labu pretiniekiem. Savu līdz šim vienīgo uzvaru pār šīvakara viesiem BK "Ogre" izcīnīja vien aizvadītās sezonas izskaņā, uzvarot savā laukumā ar rezultātu 98:89. Komandu sasvstarpējās spēles allaž bijušas rezultatīvas, tāda paredzama arī šīvakara situācija.

Turnīra tabulā komandas atrodas pretējās pozīcijās - "Ogre" ar bilanci 6:2 ieņemt otro vietu, bet viesi pēc aizvadītajām septiņām spēlēm ierindojušies septītajā vietā ar bilanci 2-5. Kā jau tas ierasts, tad turnīra tabula  ne vienmēr atspoguļo gaidāmos notikumus laukumā, par ko varējām pārliecināties aizvadītajā nedēļā, kad BK "Ogre" vispirms savā laukumā sagrāva valmieriešus, bet jau četras dienas vēlāk, cīnoties pretinieku laukumā, nespēja atrast paņēmienus, kā atkārtot panākumu, un piedzīvoja sāpīgu un negaidītu zaudējumu tai pašai Valmieras komandai.

Aicinām līdzjutējus atbalstīt savas pilsētas komandu klātienē, jo arī jūsu skaļais atbalsts ir mūsu basketbolistu panākumu atslēga. Tiekamies Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, lai kopā dotos pretī septītajam panākumam sezonā! Ieejas maksa - 3.00 EUR, skolēniem, studentiem un invalīdiem (uzrādot apliecību) - 1.00 EUR. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam (ieskaitot) un pensionāriem (uzrādot apliecību) ieeja bez maksas.

Nāc un atbalsti Ogres komandu cīņā pret "Valku/Valgu"!

Pievienot komentāru

Pedējie komentāri

↑ uz augšu ↑